В серпні на Пасічній відкриють новий дитячий клуб

В серпні у Львові відбудеться офіційне відкриття сучасного дитячого клубу «Колібрі», що розташований на вул. Пасічній, 64. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради. Об этом сообщает augustnews.in.ua со ссылкой на СМИ.  • 470х200b(2019)
  • 470х200b(2019)
  • 470_200
  • Rekl-2
WordPress Slideshow

«Вже з вересня на вулиці Пасічній з’явиться клуб, де діти зможуть цікаво й змістовно проводити своє дозвілля. У клубі будуть діяти сім нових гуртків та студій, а саме: художня студія, фотогурток, гурток хенд-мейду, студія сучасного танцю, англійська та німецька мови. Додам, що 8 вересня у Львові відбудеться найбільший дитячий і водночас творчий захід Львова — Територія дитячого дозвілля. На заході будуть представлені всі наші дитячі клуби. Це добра нагода показати батькам можливості, які дає місто, щоб діти розвивалися», — розповіла координаторка Дитячих клубів міста Львова Діана Наорлевич.

Загальна площа приміщення — 127 кв.м. З міського бюджету на проведення капітального ремонту приміщення виділено понад 1,4 млн грн і близько 150 тис. грн на придбання меблів та інвентаря.

Нагадаємо, заняття у дитячих клубах Львова відбуваються на безоплатній основі.

Фото: ЛМР


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/07/09/v-serpni-na-pasichnij-vidkryyut-novyj-dytyachyj-klub”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя