У Кремлі назвали умову виділення грошей на відбудову Донбасу

У Путіна назвали умову виділення грошей на відбудову Донбасу

Росія може виділити гроші на відбудову Донбасу, однак є умови. Однак у Путіна стверджують, що це буде залежати від шляху врегулювання ситуації. Об этом сообщает agatov.in.ua со ссылкой на СМИ.

Для участі Росії у відновленні потрібні певні умови, про це заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков, пише російське видання "РБК".

Важливо: Повернення Донбасу завдяки російськомовному телеканалу: скільки українців вірить у це

Пєсков стверджує, нібито "Росія разом з іншими країнами робить все можливе, щоб сприяти врегулюванню конфлікту".

Це залежить від того, що буде відбуватися. Як буде врегулювання, коли,
– сказав прессекретар Путіна.

Передумовою для такої заяви Пєскова стало висловлювання міністра інфраструктури Владислава Криклія. Він наголосив, що українці не будуть платити за відновлення Донбасу – "це апріорі неможливо".

"Нехай повертають нам спочатку територію, потім країна-агресор виплачує репарації, а потім ми вже будемо говорити про те, як ми будемо вкладати кошти і відновлювати цей регіон", – наголосив міністр.

Відновлення Донбасу – скільки це може коштувати?

  • Президент України Володимир Зеленський заявляв, що для відновлення Донбасу необхідно 300 мільярдів гривень. За його словами, це буде масштабний проєкт реінтеграції.
  • Глава Міністерства інфраструктури України Владислав Криклій пояснив, що відновлення інфраструктури прифронтових районів Донбасу не можуть здійснити у межах одного чи двох річних бюджетів – масштаби дуже великі.

Глава держави закликав підприємців допомагати державі вирішувати соціальні проблеми та інвестувати у відновлення інфраструктури Донбасу, де триває російсько-українська війна. Цю тему він міг таки обговорювати на нещодавній зустрічі із олігархом Ігорем Коломойським.

Окрім того, Україна проводить переговори з міжнародними партнерами щодо фінансування інфраструктурних проєктів. Серед ймовірних інвесторів – Словаччина, Румунія, Польща. Криклій заявляв, що міжнародні організації готові допомагати дуже активно.


Джерело статті: “http://24tv.ua/u_kremli_nazvali_umovu_vidilennya_groshey_na_vidbudovu_donbasu_n1227983”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя