Вбивство 14-річної дівчинки на Одещині: хлопець подарував її телефон іншій

Вбивство Дар’ї Дробот на Одещині: підозрюваний юнак подарував її телефон іншій

У вбивстві 14-річної Дар’ї Дробот на Одещині підозрюють 15-річного хлопця, який гуляв разом з нею в день зникнення дівчинки. Обоє були учнями однієї школи – №71, що в Одесі. Об этом сообщает allsvit.in.ua со ссылкой на СМИ.

Причиною смерті дівчинки стало удушення, повідомляє УНН.

Підозрюваного у скоєному хлопця затримала поліція, він переховувався у своїх знайомих. Правоохоронці також знайшли у знайомої підлітка мобільний телефон загиблої. За словами молодої жінки, 15-річний юнак подарував їй цей телефон.

Мотивами вбивства могли стати неприязні стосунки між хлопцем та дівчинкою, які раптово виникли на ґрунті вживання алкоголю.

У школі розповіли, що Даша була з благополучної сім’ї, на обліку ніде перебувала.

Що відомо про вбивство Дар’ї Дробот на Одещині?

2 листопада 14-річна дівчинка поїхала разом з друзями відпочивати за місто і ввечері не повернулася додому. Правоохоронці знайшли дитину мертвою наступного дня в лісосмузі Лиманського району Одещини.

Друзі загиблої дівчинки розповіли, що в день відпочинку вона пішла кудись із хлопцем з їхньої ж компанії. Не дочекавшись повернення дівчини та хлопця, решта приятелів роз’їхалася по домівках.

Поліція розслідує справу як умисне вбивство і вже затримала 15-річного хлопця, який переховувався у знайомих.

Дивіться відео: що відомо про вбивство 14-річної дівчини на Одещині


Джерело статті: “http://24tv.ua/vbivstvo_14_richnoyi_divchinki_na_odeshhini_hlopets_podaruvav_yiyi_telefon_inshiy_n1228997”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя